HorseHage - senáže

 horsehage-logo                   Tak trochu jiná senáž....
HorseHage je ideální píce pro všechny koně a poníky. Je konzistentní, vždy z jednoho druhu travin. HorseHage je 100% bezprašné krmivo, vhodné pro dlouhodobě ustájené koně, koně alergické na seno nebo s dýchacími obtížemi. Díky praktickému balení najde využití také pri cestování na závody. 
 
zaruka-spokojenosti-1  100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI, u všech produktů garantujeme 100% kvaitu podložnou mnoha výzkumy a zkušenostmi.
 
bez-chemickych-prisad BEZ CHEMICKÝCH PŘÍSAD, HorseHage neobsahují chemická aditiva, příchutě nebo melasu. Jsou to 100% přírodní produkty.
 
bez-prachu 100% BEZPRAŠNÉ, vhodné pro koně s respiračními obtížemi, koně alergické na prach/seno a jako prevence před dýchacími problémy.
 
femas-beta BETA FEMAS NOPS, HorseHage jsou jediné senáže, které získaly tento certifikát kvality.
 
no-sugar NÍZKY OBSAH CUKRU, díky unikátnímu fermentačnímu procesu obsahují HorseHage značně méně cukru než ostatní objemná píce.
 
hoofkind IDEÁLNÍ PRO KONĚ NÁCHYLNÉ K LAMINITIDĚ, HorseHage s logem "Hoofkind" jsou absolutně bezpečné pro koně náchylné k laminitidě.
 
sipky DVOJITÝ OBAL, Dvojité, semi-permeabilní obaly snižují riziko protrhnutí. Plyny z fermentace odchází ven, ale dovnitř se vzduch nedostane.
 
 
530
5401530540

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • horsehage high fibre blue p3100 8619 image 160
  HorseHage High Fibre
  Skladem
  • HORSEHAGE PRO KONĚ REKREAČNÍ, SENIORY, KONĚ V REKONVALESCENCI NEBO TRPÍCÍ LAMINITIDOU A PRO SOUTĚŽNÍ KONĚ, KTEŘÍ JSOU KRMENI VYSOKÝMI DÁVKAMI KONCENTRÁTŮ

  473,21 Kč bez DPH
  530 Kč
     
  Značka: HorseHage & Mollichaff
 • HorseHage Ryegrass2010 163
  HorseHage Ryegrass
  Na dotaz - do 7 prac. dnů
  • HORSEHAGE PRO KONĚ, KTEŘÍ POTŘEBUJÍ PŘIBRAT NA VÁZE, VE STŘEDNÍ ZÁTĚŽI, CHOVNÉ A MLADÉ KONÍ

  482,14 Kč bez DPH
  540 Kč
     
  Značka: HorseHage & Mollichaff

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem